ОДЯГ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА


ОДЯГ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА


ОПЛАТА І ДОСТАВКА

ЗАМОВЛЕННЯ

Ви можете оформити замовлення на сайті, в діректі Інстаграму та в Телеграмі

ОПЛАТА

Ви можете оплатити 100% вартості замовлення через онлайн-банкінг або безпосередньо на рахунок ФОП. Також можлива післяплата під час отримання (в такому разі ви вносите передоплату 200 грн, а решту сплачуєте на пошті). При відмові від отримання посилки з післяплатою вашою передоплатою сплачуються витрати на доставку.

ДОСТАВКА

Доставка здійнюється Новою поштою за тарифами перевізника за рахунок отримувача. Відправка товару, який є в наявності, відбувається протягом 1-4 робочих днів. Якщо товар відшивається, то відправка протягом 3-10 робочих днів, про що вас попередить менеджер.

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

ТЕРМІНИ

Ви можете здійснити обмін або повернення товару протягом 14 днів з моменту отримання посилки. Про це рішення просимо повідомити нас в день отримання посилки.

ПРАВИЛА

Товар має бути в початковому вигляді: без слідів носіння, косметики, шерсті тварин, сторонніх запахів; має бути бірка/ етикетка та пакування, в якому посилка приїхала до вас. Пакети супермаркетів (по типу АТБ, Таврія, Єва) не приймаються. Доставка сплачується клієнтом. При недотриманні цих умов ми не зможемо прийняти товар!

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Кошти повертаються вам на рахунок протягом 3 банківських днів після отримання і огляду посилки.